назад

Кирило Чистяков

Photo_b_bigs
Creative Director, GRAPE Ukraine
 
З жовтня 2015-го креативний директор в GRAPE Ukraine - провідного digitally driven agency країни.
З 2016-му GRAPE визнано найкреативнішим Діджитал-агентством України.
 
До GRAPE - понад дев'ять років в Saatchi & Saatchi Ukraine, де прокрокував все ієрархічні сходи рекламної мережі. У 2006-му почав копірайтером, потім був Head of Group, Associative Creative Director і, нарешті, з 2012-го - Creative Director. Під час перебування кд, Саатчі не покидало топ-3 креативного рейтингу. У 2015-му стало найкреативнішим мережевим рекламним агентством України.
До Saatchi & Saatchi був копірайтером одного з найстаріших київських рекламних агентств «Десятка».
Ще раніше починав свою рекламну кар'єру в агентстві «Ліфт» з рідного Кривого Рогу, де трудився не тільки копірайтером, а й дизайнером і навіть акаунтом.
 
У різні роки успішно співпрацював з такими компаніями, як The Coca Cola Company, P&G, Unilever, PepsiCo, Mondelēz, Novartis, Intel, L'Oreal, Оболонь, Миронівський Хлібопродукт, VTB, BNP Paribas, МТС, Supra, Renault, Lexus, Hyundai , BASF і багатьма іншими.
 
Володар більше ста п'ятдесяти різних нагород і відзнак всіляких фестивалів. У тому числі: Cannes Lions, Eurobest, Epica, Red Dot, ADC*Europe, Golden Drum, Golden Hammer, KIAF, Red Apple, White Square, Ad Black Sea, ADC * UA та інших.