Photo_bigs назад

ADC*UA Awards 2017 оголошує переможців

Конкурс ADC*UA Awards 2017, що відбувся у рамках тижня креативності Ukrainian Creative Week, оголошує результати.

Цього року, Ukrainian Creative Week вже вдруге об’єднав на одній платформі насичену семінарську програму, виставку робіт-переможців конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 та Церемонію нагородження одразу трьох провідних конкурсів.

Оргкомітет нагадує, що ADC*UA Awards 2017 входить до Рейтингу креативності та майстерності сезону 2017/2018: з коефіцієнтом – 1,5. Переможці національного конкурсу ADC*UA Awards 2017 матимуть унікальну можливість подати свої кейси на ADCE Awards 2018 із знижкою, або взагалі безкоштовно, в залежності від отриманої нагороди.

На ADC*UA Awards 2017 усього було подано ** робіт. Із них фіналістами стали - **, а нагороди отримали ** робіт.

Список переможців доступний за посиланням: *лінк adc*ua*

Вітаємо чемпіонів та бажаємо не зупинятись на досягнутому, здобувати ще більше перемог!

Нагадуємо, що семінарська програма Ukrainian Creative Week триватиме до завтрашнього дня включно. Для більшої зручності, наш партнер Outforz створив додаток з програмою тижня креативності, який можна завантажити на мобільний для Android та IOS. Вхід вільний за попередньою реєстрацією, яка відбувається на місці.

Ukrainian Creative Week почався грандіозно, грандіозно має і закінчитись. Саме тому, на вас чекає найяскравіша та найбільш незабутня Ніч року – Ніч рекламожерів! Це більше, ніж кіносеанс – перегляд шедеврів рекламної індустрії з усіх куточків світу, розваги, конкурси, смаколики, подарунки від партнерів заходу та приємна атмосфера. Встигніть придбати квитки, поки вони в наявності.

У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовська, contest@vrk.org.ua – Юлія Смійчик, +38 (044) 490 90 30.