Photo_bigs назад

ADC*UA Awards 2018 розпочинає прийом робіт

ADC*UA Awards 2018, що відбудеться в рамках тижня креативності Ukrainian Creative Week, оголошує про відкриття прийому робіт. Дедлайн – 14 вересня.

  • Конкурс ADC*UA Awards проводиться Клубом Арт-директорів України (Art Directors Club Ukraine – ADC*UA) та має заслужену репутацію конкурсу, що визнає національні галузеві стандарти;
  • ADC*UA Awards входить до Рейтингу креативності та майстерності сезону 2018/2019 із коефіцієнтом 1,5 (k=1,5);
  • Суддями конкурсу виступають лише члени Клубу Арт-директорів;
  • Переможці та фіналісти конкурсу ADC*UA мають унікальну можливість взяти участь у щорічному конкурсі європейського клубу Арт-директорів ADC*Europe Awards за спеціальною ціною;
  • Конкурс сприяє розвитку молодих спеціалістів та студентів: у змаганні наявні категорії «Конкурс молодих креаторів» та «ADC*UA Student», участь у яких є безкоштовною.

«Конкурс молодих креаторів» відкритий для учасників віком до 29 років. Головною умовою є розміщення поданої роботи у ЗМІ, її участь у рекламних кампаніях або затвердження клієнтом з січня 2017 року по вересень 2018 року включно.

«ADC*UA Student» відкритий тільки для студентів денної форми навчання профільних інститутів або спеціальностей, за надання скан-копії студентського. Проекти можуть бути як реалізовані, так і не реалізовані.

Дедлайн подачі робіт – 14 вересня.

Ukrainian Creative Week вже за традицією об’єднує одразу три конкурси: Ukrainian Design: The Very Best Of 2018, Kakadu Awards 2018 та ADC*UA Awards 2018, що різні за своєю специфікою, проте мають одну мету – обрати найгідніші роботи на українському ринку, а також популяризувати творчі напрацювання та досягнення на міжнародній арені.

Програма тижня креативності Ukrainian Creative Week, яка відбудеться з 23 по 26 жовтня буде сповненою нетворкінгом, семінарами та воркшопами від кращих гравців рекламної індустрії, експозиції з кращих робіт Ukrainian Design: The Very Best Of 2018, та підсумками конкурсів, у вигляді Церемонії нагородження переможців конкурсів Kakadu 2018 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2018. Церемонія нагородження ADC*UA Awards 2018 відбудеться 25 жовтня.

Програма Ukrainian Creative Week:

  • 23-26 жовтня – Семінарська програма та виставка робіт переможців
  • 24 жовтня – Церемонія нагородження переможців Ukrainian Design: The Very Best Of, KAKADU Awards
  • 25 жовтня – Церемонія нагородження переможців ADC*UA Awards

У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовська, contest@vrk.org.ua – Юлія Смійчик, +38 (044) 490 90 30.