ЗАГАЛЬНА IНФОРМАЦIЯ

ADC*UA AWARDS 2020 – щорічне змагання кращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну, організовується і проводиться Art Directors Club Ukraine.
 

МОЖЛИВОСТІ

  • Переможці та фіналісти конкурсу мають виключну можливість взяти участь у щорічному конкурсі європейського клубу арт-директорів ADC*EUROPE AWARDS.

  • Хочемо звернути увагу, що у конкурсі ADC*EUROPE AWARDS 2020 зможуть брати участь переможці та фіналісти ADC*UA AWARDS 2020.

  • Роботи, що здобудуть золото на ADC*UA AWARDS, мають право на безкоштовну участь у ADC*EUROPE AWARDS.

  • Роботи, що нагороджені сріблом, бронзою або увійдуть до шорт-листу ADC*UA AWARDS, мають право на спеціальний прайс ADC*EUROPE AWARDS.

У ADC*E Awards змагаються роботи, які вже пройшли жорсткий фільтр національних конкурсів клубів арт-директорів.

Фактично, це унікальна подія, коли разом збираються найкращі рекламісти з різних країн Європи та представники європейського рекламного ком'юніті вибирають кращих з кращих. Золоті призери будуть опубліковані в ADC*E The Annual of Annuals, унікальному архіві найкращих рекламних робіт Європи.
 

ADC*UA AWARDS 2020

Фінальний дедлайн прийому конкурсних робіт на ADC*UA Awards продовжено до 30 квітня 2020 року.

ADC*UA Awards 2020 відбудеться в рамках Ukrainian Creative Stories 2020, що пройде 28-29 травня і включатиме в себе онлайн лекції та дискусії з найактуальніших питань в рекламі, маркетингу, PR, дизайні та креативі, а також оголошення переможців конкурсів (КМФР 2020, WOW DONE AWARDS 2020, ADC*UA Awards 2020, Ukrainian Design: The Very Best Of 2020).

28 ТРАВНЯ – ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ADC*UA AWARDS 2020

Наразі оргкомітет працює над програмою і готує ряд справжніх неочікуваних, та сподіваємось приємних нововведень. Подробиці будуть опубліковані в найближчий час.

Фестиваль входить до Національного рейтингу креативності та майстерності України сезону 2020