ЗАГАЛЬНА IНФОРМАЦIЯ

ADC*UA AWARDS – щорічне змагання кращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну, організовується і проводиться Art Directors Club Ukraine рамках події Ukrainian Creative Stories

Детальна інформація про конкурс (правила та умови участі, категорії, дедлайни, вартість та ін.) опублікована за посиланням.

МОЖЛИВОСТІ

  • Переможці та фіналісти конкурсу мають виключну можливість взяти участь у щорічному конкурсі європейського клубу арт-директорів ADC*EUROPE AWARDS.

  • Хочемо звернути увагу, що переможці та фіналісти локального ADC*UA AWARDS зможуть брати участь у конкурсі ADC*EUROPE AWARDS.

  • Роботи, що здобудуть золото на ADC*UA AWARDS, мають право на безкоштовну участь у ADC*EUROPE AWARDS.

  • Роботи, що нагороджені сріблом, бронзою або увійдуть до шорт-листу ADC*UA AWARDS, мають право на спеціальний прайс ADC*EUROPE AWARDS.

У ADC*E Awards змагаються роботи, які вже пройшли жорсткий фільтр національних конкурсів клубів арт-директорів.

Фактично, це унікальна подія, коли разом збираються найкращі рекламісти з різних країн Європи та представники європейського рекламного ком'юніті вибирають кращих з кращих. Золоті призери будуть опубліковані в ADC*E The Annual of Annuals, унікальному архіві найкращих рекламних робіт Європи.