КЛЮЧОВІ ДАТИ
25 РОБОТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО:

I ДЕДЛАЙН - 5 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ
II ДЕДЛАЙН - 5 КВІТНЯ 2021 РОКУ
LAST MINUTE ДЕДЛАЙН - 25 КВІТНЯ 2021 РОКУ
26 ЦЕРЕМОНІЯ ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ADC*UA AWARDS 2021

26 ТРАВНЯ 2021 РОКУ

ПРАВИЛА, ТЕРМІНИ, ВАРТIСТЬ

1. ADC*UA Awards відкритий для всіх учасників рекламно-комунікаційного ринку України: рекламних агентств, рекламодавців, медіа компаній та всіх, хто займається рекламою, production, медіа, PR, дизайном, і в цілому креативом.  Конкурс є національним, в конкурсну програму допускаються роботи тільки від українських учасників.

2. До участі у конкурсній програмі допускаються роботи, що були розміщені в ЗМІ, брали участь
в рекламних кампаніях або були реалізовані в іншій формі (затверджені клієнтом) в період
з січня 2020 року по квітень 2021 року включно*

* NEW! Цього року до участі також допускаються роботи запущені/реалізовані за попередній період, починаючи з січня 2019 року.

До участі не приймаються повторно роботи, які були подані на ADC*UA Awards 2020, в ту ж категорію. Роботи можуть бути зареєстровані повторно тільки в рамках інших категорій ADC*UA Awards 2021.

3. Проекти, розроблені декількома агентствами, можуть подаватися на розгляд у рамках однієї конкурсної категорії лише один раз і лише від одного учасника (одного з агентств або клієнта). При цьому одна й та ж робота, серія робіт, рекламна кампанія може бути подана в різні категорії.

4. Реєстрація робіт повинна бути узгоджена з клієнтами, кампанії яких готуються до участі в конкурсній програмі. Оргкомітет конкурсу може зв'язатися з клієнтом, якщо в ході суддівства у журі виникнуть питання стосовно реалізації кампанії.

5. Конкурсні роботи повинні точно відповідати тому вигляду, в якому вони були реалізовані.

6. Конкурсні роботи не повинні носити спекулятивний характер або бути по суті концептами (нереалізованими проектами). Також роботи не повинні бути забороненими або знятими з ефіру, розміщення і т.п.

7. Реєстрація робіт повинна бути узгоджена і дозволена керівництвом компанії учасника.

8. Конкурсна робота (всі тексти та креативні матеріали) мають буди оформлені українською або англійською мовами.

9. Конкурсні роботи повинні бути зареєстровані і оплачені до 25 квітня 2021 року.

10. Завантаживши роботу в особистому кабінеті учасник зобов'язується оплатити вартість подачі роботи.
Всі завантажені роботи будуть автоматично передані на суддівство, а оплата за участь є обов'язковою.
Зареєстровані на сайті роботи можуть бути відкликані з конкурсної програми тільки в письмовій формі до 25 квітня 2021 року включно. У випадку відкликання роботи після 25 квітня 2021 року, повернення оплати за участь не здійснюється, а участь робіт повинна бути сплаченою у будь-якому разі.

Якщо ви бажаєте відкликати свою роботу, ви повинні повідомити нам про це за електронною поштою: festival@vrk.org.uaproject@vrk.org.ua чи подзвонивши до офісу за телефоном (044) 490 90 30.

11. У тому випадку, якщо будь-яка інша додаткова інформація з проекту стає доступною вже після реєстрації роботи, організатори конкурсу можуть надавати доступ до оновлення інформації, але не пізніше 25 квітня 2021 року. 

12. Учасник гарантує легальне використання в конкурсних роботах музики, фото, текстів і т. д, і зобов'язується самостійно вирішувати всі можливі суперечки щодо авторських прав.

13. Оргкомітет конкурсу може використовувати роботи учасників з метою популяризації фестивалю, в тому числі розміщувати роботи на офіційному сайті конкурсу.

 

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ
(ціна вказана за 1 роботу*)   
                                                                                                                                       
I дедлайн (до 5 березня 2021) - 2800 грн
II дедлайн (до 5 квітня 2021) - 4200 грн
LAST MINUTE дедлайн (до 25 квітня 2021) - 5250 грн

Якщо в створенні проекту брав участь член клубу ADC * UA, вартість складає**:

I дедлайн (до 5 березня 2021) - 1750 грн
II дедлайн (до 5 квітня 2021) - 2450 грн
LAST MINUTE дедлайн (до 25 квітня 2021) - 3150 грн

* Ціна вказана без урахування ПДВ.
** За умови наявності сплаченого щорічного членського внеску.

Знижки за кількість робіт:

10% - від 10 до 15 робіт
20% - від 16 до 20 робіт
30% - від 21 роботи та більше

Прийом конкурсних робіт проходить до 25 квітня 2021 року.

 

ОПЛАТА

Рахунки на оплату робіт можна оформити натиснувши кнопку «Виставити рахунок» в особистому кабінеті в розділі «Мої рахунки».

Відправити запит можна після закінчення реєстрації робіт. Після цього редагування відмічених для оплати конкурсних робіт стає неможливим.

Оплата за участь має бути здійснена до 25 квітня 2021 року.

 

АЛГОРИТМ ДІЙ УЧАСНИКА КОНКУРСУ ADC*UA AWARDS

Конкурсною роботою називається заповнена на сайті форма із завантаженою згідно з технічними вимогами  матеріалами.

Правило конфіденційності суддівства конкурсних робіт: у файлах , посиланнях та описі творчої ідеї конкурсних робіт не можна розміщувати логотип і назву учасника, окрім self-promotion. Члени журі не повинні знати , якому агентству/студії/учаснику належить робота, що розглядається. Порушення цього правила може спричинити зниження балів при оцінюванні.

При реєстрації аккаунта перевірте правильність і актуальність інформації, що вводиться, оскільки вона використовується Оргкомітетом для зв'язку з учасником.

Вміст поля «Назва учасника» дублюється на сайті, в дипломі та Церемонії нагородження, тому вкажіть назву агентства / компанії без лапок, дужок та форми власності.

Також ретельно перевірте по кожному проекту усі кредитси і текстову інформацію, яку ви ввели. Ці дані будуть опубліковані на нашому сайті в точності, як ви ввели їх в форму заявки.

1. Підготовка до участі:

- ознайомтеся з категоріями/підкатегоріями конкурсної програми;
- оберіть роботи для участі і підберіть відповідні категорії/підкатегорії;
Зверніть увагу: ​​До участі допускаються роботи, прийняті клієнтами в період з січня 2020 року та які не брали участь у ADC*UA Awards 2020. Одна робота може подаватися в кілька категорій і, відповідно, буде оцінюватися різними складами журі.
- кожна категорія має свої технічні вимоги до завантаження конкурсних робіт. Уважно ознайомтеся з ними і перевірте відповідність файлів до даних технічних параметрів.

2. Зареєструйтеся на сайті:

- обов'язково заповніть всі необхідні поля;
- контактна інформація використовується оргкомітетом для зв'язку з учасниками, тому перевірте правильність введеної інформації;
- інформація з поля «Назва учасника» використовується дипломах, Церемонії та на сайті конкурсу, тому вкажіть назву компанії без лапок, дужок та форми власності;
- після внесення всіх даних на вашу електронну адресу буде відправлене посилання для активації акаунту.

3. Заповніть конкурсну заявку на кожну роботу:

- для входу використовуйте логін (e-mail) та пароль;
- оберіть необхідну категорію та обов'язково заповніть всі поля;
- внесіть інформацію про команду, що працювала над проектом;
- завантажте конкурсну роботу відповідно до всіх технічних вимог;
- після внесення інформації до заявки перевірте всі введені дані та натисніть «Сформувати заявку». Редагування конкурсних заявок можливе до запиту рахунку.

4. Після завершення реєстрації запросіть рахунок на оплату:

- до запиту рахунку переконайтеся, що заявка заповнена правильно, а файл завантажений коректно та відповідно технічних вимог категорії. Після запиту рахунку роботи не доступні для редагування.
- перейдіть до розділу особистого кабінету «Рахунки» і відмітьте ті роботи, які готові до участі та сплати і натисніть «Виставити рахунок».
Рахунок буде відправлено у 3-денний термін на e-mail, зазначений вами при реєстрації.

Увага! Роботи вважаються прийнятими до участі тільки після запиту рахунку!