Photo_bigs назад

ADC*UA Awards 2020 розпочинає прийом робіт

Щорічний конкурс кращих українських робіт в області креативу, дизайну і реклами – премія ADC*UA Awards 2020 вже відкрила прийом робіт. Цьогорічна програма ADC*UA Awards 2020 відбудеться в рамках Ukrainian Creative Stories.

ADC*UA Awards - найбільш авторитетний український національний рекламний конкурс, що організовується і проводиться  Клубом арт-директорів України (Art Directors Club Ukraine – ADC*UA) та задає тенденції в індустрії реклами.

Традиційно до команди журі входять лише члени Клубу, серед яких ті, хто не просто говорить про якість креативу, а реально робить його та впливає на ринок і його розвиток.

Конкурсна програма складається з шести категорій:

  • FILM & RADIO

  • PRINT & OUTDOOR

  • INTERACTIVE & MOBILE

  • GRAPHIC DESIGN

  • PROMOTIONS, NEW MEDIA

  • INTEGRATION & INNOVATION

А також є окрема категорія для молодих спеціалістів та студентів – «ADC*UA Student & ADC*UA Young Creative».

Переможці та фіналісти конкурсу матимуть унікальну можливість взяти участь у конкурсі європейського клубу арт-директорів ADC*Europe Awards 2020.

Цього року місцем проведення ADC*UA Awards 2020 стане Київ. Конкурс пройде в рамках проекту Ukrainian Creative Stories з 28 по 30 травня: три дні, семінарська програма з найактуальніших питань в рекламі, маркетингу, PR, дизайні та креативі, 3 церемонії нагородження (Церемонія ADC*UA Awards 2020 - 28 травня), експозиція та скрінінг конкурсних робіт, вечірки та нетворкінг. Не пропустіть шанс потрапити в епіцентр головної креативної події року.

З усіх питань, пов'язаних з підготовкою конкурсних заявок та умовами участі в конкурсі, просимо звертатися до оргкомітету: за телефоном (044) 490-90-30 або за e-mail project@vrk.org.ua.